Hvis dette er dit første besøg, så sørg for at læse vores FAQ Du skal være registreret før du kan sende indlæg. For at læse beskeder, vælg det forum som du ønsker at besøge fra oversigten nedenfor.
Vi besøger Hua Hin i januar måned og planlægger en dagsudflugt til River Kwai, og vil i den forbindelse høre om der er nogen herinde som har taget turen og eventuelt har gode tips og råd til andre seværdigheder på vejen og eventuelt tips til turoperatører.
Vi behandler personoplysninger om brugere af vores websted ved hjælp af cookies og andre teknologier til at levere vores tjenester, tilpasse annoncering og analysere aktiviteten på webstedet. Vi kan dele visse oplysninger om vores brugere med vores reklame- og analysepartnere. Yderligere oplysninger finder du i vores Privacy Policy.
Ved at klikke på "Jeg accepterer" nedenfor, accepterer du vore Privacy Policy og vores personlige databehandling og cookie praksis som beskrevet deri. Du anerkender også, at dette forum kan være vært uden for dit land, og du accepterer indsamling, opbevaring og behandling af dine data i det land, hvor dette forum er vært.